Malarz- tapeciarz z kom. niemieckim

KONTAKT

Skwierzyna - Dodane przez Agencja Zatrudnienia Workzone (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Malarz- tapeciarz z kom. niemieckim

Agencja Zatrudnienia Workzone (KRAZ nr 9672) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:malarz- tapeciarz

Opis pracy:

Ilość miejsc: 8 - 10

Termin rozpoczęcia: od ok zaraz

Miejsce pracy: Bremen

Obowiązki i wymagania:

Ukończony zawód malarz tapeciarz, udokumentowany świadectwem czeladniczym (każdy kandydat musi posiadać tytuł czeladnika, mistrza lub wyższy)

Malowanie, naprawa elewacji zewnętrznych i wewnętrznych

Malowanie ścian

Tapetowanie

Lakierowanie / malowanie elementów drewnianych

Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane
Obowiązek przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Pracodawca oferuje:

Długotrwała współpraca na niemieckich warunkach

12,80 euro brutto / godz. + dieta

Godziny w tygodniu: 41 - 45

Umowa na niemieckich warunkach

Zakwaterowanie zapewnione, płatne max 300 eur/ miesiąc

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV po polsku i niemiecku na adres mailowy w temacie wiadomości wpisując: malarz- tapeciarz

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Mapa SkwierzynaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Malarz- tapeciarz z kom. niemieckim

Polecane, ciekawe strony z Skwierzyny. Prowadzisz serwis o Skwierzynie lub zwiazany z Skwierzyna - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis informacyjny UM Skwierzyna !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Skwierzyna City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Skwierzyny: Międzyrzecz ogłoszenia - Gorzów Wielkopolski darmowe ogłoszenia - Sulęcin ogłoszenia bezpłatne - Świebodzin ogłoszenia - Barlinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję